Apartamento No Centro De Aguas De Lindoia
Apartamento No Centro De Águas de Lindóia van 88 m² biedt gemakkelijke toegang tot bezienswaardigheden in de stad zoals het Zequinha de Abreu Bos, gelegen op 5 minuten loopafstand. Het 2-slaapkamer appartement biedt uitzicht op de berg.
Het appartement in Águas de Lindóia ligt amper 550 meter verwijderd van het Shopping Center Caneloi en binnen 1 km afstand van Queijobom. Tijdens het verkennen van Águas de Lindóia kunnen gasten gemakkelijk het Adhemar de Barros Plein op loopafstand van circa 10 minuten bereiken.
Apartamento No Centro De Aguas De Lindoia heeft 2 badkamers. Je vindt er ook een badmuts en badlakens.
De accommodatie biedt een complete keuken. Een eettafel zijn beschikbaar voor een aangenamere eetervaring. Gasten kunnen genieten van Arabische hapjes en maaltijden in Cafe Bistro e Restaurante Marrocos, gelegen op 350 meter hier vandaan. Apartamento No Centro De Aguas De Lindoia biedt ook een zwembad op het balkon.
- Locale bezienswaardigheiden
- Igreja Sao Benedito4971 km
- Bosque Zequinha de Abreu353 km
- Praca Adhemar de Barros193 km
- Nossa Senhora das Gracas Church730 km
- Portal da Cidade4241 km
- Gruta de Nossa Senhora de Fátima172 km
- Queijobom1463 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Viracopos127 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Apartamento No Centro De Aguas De Lindoia?
Het Adhemar de Barros Plein en het Zequinha de Abreu Bos behoren tot de bezienswaardigheden in de buurt van Apartamento No Centro De Aguas De Lindoia. - ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Apartamento No Centro De Aguas De Lindoia?
Het duurt 10 minuten lopen om van Apartamento No Centro De Aguas De Lindoia naar het stadscentrum te komen. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Apartamento No Centro De Aguas De Lindoia?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Apartamento No Centro De Aguas De Lindoia verblijven. - ❓
Wat is de grootte van het appartement?
Het appartement bestaat uit 88 vierkante meters. - ❓
Zijn er wasfaciliteiten in Apartamento No Centro De Aguas De Lindoia?
Er is zeker een wasmachine aanwezig in Apartamento No Centro De Aguas De Lindoia.